Posiadasz auto Premium i chcesz szybko sprzedać swój samochód?

Kiedy myślisz o kupnie nowego auta, często zastanawiasz się, jak w prosty sposób pozbyć się tego, którym jeździłeś do tej pory. LuMotors wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i świadczy usługi odkupu oraz sprzedaży aut Premium. Skup samochodów na polskim rynku jest mało znaną usługą, ale cieszy się coraz większą popularnością.

Darmowa wycena – doceń wygodę i zgłoś auto do sprzedaży już dziś!

Zależy nam na jakości oferowanych usług. Dlatego ogromny nacisk kładziemy na stan samochodów, które muszą spełniać nasze standardy. Jeżeli jesteś właścicielem auta bez ukrytych wad – zgłoś nam swój pojazd przez formularz na naszej stronie internetowej. W zgłoszeniu podaj kwotę i szczegółowo opisz swój samochód. Postaramy się oddzwonić do Ciebie jak najszybciej. Pamiętaj, że masz do wyboru dwie opcje: darmową publikację ogłoszenia w naszym serwisie lub szybki odkup Twojego auta przez naszego zaprzyjaźnionego partnera.

Komfort i minimum formalności

Jeżeli cenisz swój czas, szybkość transakcji i nie masz głowy do załatwienia formalności związanych ze sprzedażą auta, LuMotors.pl jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Naszą specjalizacją są samochody, a każda transakcja jest rozpatrywana indywidualnie. Skupujemy, sprzedajemy, pomagamy klientom znaleźć wymarzone auto, a wszystko to dzieje się pod okiem profesjonalistów.

Odkup luksusowych samochodów używanych niezależnie od marki obejmuje zasięgiem prawie całą Polskę

Szukasz samochodu? – Sprawdź naszą ofertę!

Chcesz sprzedać auto? – Zgłoś je do sprzedaży!