Często zastanawiamy się, kiedy jest najlepsza pora na sprzedaż samochodu. Sprzedaż przez moto ogłoszenia może trwać za długo, a popularne skupy aut proponują nam za samochód grosze. Jak zatem szybko sprzedać auto i nie stracić na transakcji? Czy będąc posiadaczem bezwypadkowego pojazdu muszę się martwić sprzedażą samochodu? Gdzie bez stresu sprzedam swój samochód? Lumotors.pl to miejsce, w którym bezpiecznie przeprowadzimy cię przez proces sprzedaży auta.

Szybka sprzedaż samochodu jak się przygotować?

Zastanówmy się, ile chcemy zyskać na sprzedaży auta. Weźmy pod uwagę realną kwotę za samochód z uszkodzeniami lub malowanymi elementami, które mają wpływ na cenę.

Tak samo, jak stan techniczny naszych czterech kółek i to, czy auto było bite. Kupujący szybko sprawdzą VIN i poznają historię samochodu. Lepiej więc od razu przyznać się do lekkiej stłuczki. W miarę możliwości zadbajmy o wygląd auta przed sprzedażą – zabierzmy je na myjnię, przewietrzmy i odkurzmy. Brudna karoseria, zaśmiecone i przesiąknięte dymem papierosowym wnętrze tylko odstraszą potencjalnego kupca naszego samochodu. Jeżeli chcemy wycisnąć ze sprzedaży auta jak najwięcej, rozważmy naprawę drobnych usterek i poprawmy ogólny stan techniczny pojazdu. Zreperujmy rzeczy, które zaniedbaliśmy – usuńmy wycieki, luzy w zawieszeniu i wszystkie niedogodności, które odkładaliśmy w nieskończoność. Szczere podejście sprzedającego i naprawa drobnych usterek na pewno wzbudzą zaufanie i zapewnią pomyślność transakcji.

Gdzie sprzedać auto autokomis, auto handel i auto rozliczenie

Kiedy myślimy o sprzedaży auta, zastanawiamy się, czy skorzystać z pomocy autokomisu lub auto handlu. Rozważamy też oddanie samochodu w rozliczeniu, jeżeli planujemy od razu kupić nowy. Przyjrzyjmy się bliżej tym sposobom sprzedaży samochodu. Gdy chcemy szybko pozbyć się auta i zyskać dobrą cenę, żadna z tych opcji nie będzie dobrym wyjściem. Auto handle zazwyczaj kupują pojazdy do naprawy i to za mało zadowalającą kwotę. Autokomisy liczą na sporą prowizję od sprzedaży auta, więc ustalają jego wysoką cenę. Dlatego nasz samochód może bardzo długo stać na placu i czekać na chętnego kupca. Kiedy skorzystamy z autorozliczenia, również nie dostaniemy dobrej ceny za auto. Za to w Lumotors dbamy o korzyść dla sprzedającego samochód – szybką sprzedaż i dobrą cenę

 Jak szybko sprzedać auto?

Ci, którzy spieszą się ze sprzedażą samochodu, powinni pomyśleć o firmie Lumotors. To nowe spojrzenie na motoryzację, dogodne warunki współpracy i szybka sprzedaż auta. Kierowcy, którzy z nami współpracują, nie tracą czasu na rozmowy i negocjacje z niezdecydowanymi klientami. U nas transakcje sprzedaży samochodów są pewne, szybkie i przeprowadzane profesjonalnie. Tym, którzy chcą sprzedać auto bezproblemowo, polecamy ofertę lumotros.pl.